Skorzewo. 31-latek zginął w płomieniach

niedziela, 10 grudnia 2017 r., 10:11
fot. AL

W niedzielny poranek w Skorzewie przy ul. Kościelnej w jednym z budynków doszło do pożaru. Wskutek zdarzenia śmierć na miejcu poniósł 31-letni mężczyzna.

Do zdarzenia doszło około godziny 9.30 przy ulicy Kościelnej w Skorzewie.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze. Po przybyciu na miejsce okazało się, że wewnątrz pomieszczenia gospodarczego, przystosowanego do mieszkania, znajduje się ciało 31-letniego mężczyzny - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza z udziałem biegłego oraz prokuratura.

Jak wynika z uzyskanych przez nas nieoficjalnych informacji, mężczyzna spał, a łóżko, na którym leżał, mogło zapalić się od niedopałka papierosa.

W akcji ratowniczo-gaśniczej wzięli udział strażacy z OSP Skorzewo oraz JRG Kościerzyna.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.