Pełen smaków i aromatów Jarmark Bożonarodzeniowy w Kościerzynie

sobota, 9 grudnia 2017 r., 21:06
fot. AL

Wspólne gotowanie szefów kuchni z regionu, możliwość zakupu świątecznych ozdób i potraw regionalnych, wystawy prac kaszubskich rękodzielników oraz kół gospodyń wiejskich, a także mikołajkowe atrakcje dla dzieci, w tym zdobienie pierników i tworzenie ozdób choinkowych - między innymi takie atrakcje czekały na wszystkich uczestników sobotniego Jarmarku Bożonarodzeniowego w Starym Browarze.

Za nami kolejny Jarmark Bożonarodzeniowy w Starym Browarze. Na uczestników wydarzenia czekało mnóstwo atrakcji. Świątecznymi aromatami bożonarodzeniowych potraw kusili szefowie kuchni, dając pokaz gotowania i dzieląc się radami i sprawdzonymi kuchennymi trikami.

Chętni mogli zakupić świąteczne ozdoby i prezenty, jak i zaopatrzyć się na stoiskach kół gospodyń wiejskich w regionalne potrawy i słodkości. Nie zabrakło też niespodzianek dla dzieci, na których czekały warsztaty ze zdobienia pierników, tworzenia choinkowych ozdób i wiele innych atrakcji.

Magia Świąt Bożego Narodzenia zagościła do Kościerzyny dzięki Staremu Browarowi oraz Kaszubskiemu Stowarzyszeniu Agroturystycznemu "Kościerska Chata".

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.