Paczki dla małych pacjentów od policyjnych krwiodawców

czwartek, 7 grudnia 2017 r., 12:43
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Nie tylko pomagają, oddając krew, ale po raz pierwszy przygotowali też mikołajkowe paczki dla małych podopiecznych kościerskiego szpitala. Mowa o członkach policyjnego klubu HDK, którzy 6 grudnia przekazali 40 paczek chorym dzieciom.

W środę, a więc w Mikołajki funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie wcielili się w świętego Mikołaja i wraz z upominkami odwiedzili chore dzieci z kościerskiego szpitala.

- Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie należący do Klubu Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża po raz pierwszy organizowali świąteczne mikołajowe paczki dla dzieci podopiecznych oddziału dziecięcego i rehabilitacji dziecięcej w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie. Razem z firmą Iglotex - głównym darczyńcom niespodzianek dla dzieci - przygotowano ponad 40 paczek. Czekolady, które znalazły się w paczkach, oddali policjanci honorowi dawcy krwi - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.