Pacjent uciekł ze szpitalnej poczekalni. Znaleźli go policjanci

środa, 6 grudnia 2017 r., 12:42

Przez dwie godziny trwały poszukiwania 40-letniego mężczyzny. Mieszkaniec powiatu kartuskiego niepostrzeżenie oddalił się z kościerskiego szpitala.

We wtorek około godziny 14. dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie, że z kościerskiego szpitala uciekł jeden z pacjentów.

- Policjanci rozpoczęli więc poszukiwania 40-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego. Po około dwóch godzinach przy ulicy Szkolnej mężczyznę zauważył jeden z patroli. 40-latek został przekazany pod opiekę lekarzy - informuje asp. Piotr Kwidzinski, rzecznik kościerskiej policji.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.