Moc Mikołajkowych atrakcji w Wielu

środa, 6 grudnia 2017 r., 10:29
fot. nadesłane/Dom Kultury w Wielu

Zabawy i konkursy z animatorami, malowanie twarzy, konkurs na najładniejsze mikołajkowe przebranie, wizyza Olafa z Krainy Lodu oraz oczywiście św. Mikołaja - między innymi takie atrakcje czekały na wszystkich tych, którzy zajrzeli w sobotę do Domu Kultury w Wielu, by wspólnie świętować tegoroczne Mikołajki.

Choć Mikołajki świętujemy 6 grudnia, w Wielu do wspólnej Mikołajkowej zabawy mieszkańców, a szczególnie tych najmłodszych zaproszono już w sobotę. Wzięło w niej udział około 250 dzieci. Specjalnie dla nich organizatorzy przygotowali moc atrakcji, między innymi liczne zabawy i konkursy z animatorami, czy malowanie twarzy.

Oczywiście tego dnia nie mogło zabraknąć św. Mikołaja z upominkami, a niewątpliwie sporą niespodzianką dla wszystkich uczestników zabawy była także wizyta bałwanka Olafa. Bohater Krainy Lodu porwał wszystkich do tańca. Dore

Organizatorami imprezy byli wójt Gminy Karsin oraz Dom Kultury w Wielu.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.