Gm. Stara Kiszewa. Kolejne złote pary uhonorowane medalami

wtorek, 5 grudnia 2017 r., 12:09
Janina i Tadeusz Urbanowiczowie Janina i Tadeusz Urbanowiczowie fot. nadesłane/USC Stara Kiszewa

Kolejne dwie pary z gminy Stara Kiszewa świętowały 50. rocznice pożycia małżeńskiego. Z tej okazji złotych jubilatów - państwa Turzyńskich i Urbanowiczów odwiedziła delegacja z kiszewskiego samorządu, by uhonorować ich medalami i złożyć najserdeczniejsze życzenia.

Co najmniej półwieczną miłością w gminie Stara Kiszewa może pochwalić się 13 małżeństw. Właśnie tyle par w tym roku świętuje tu złote gody. Zgodnie z tradycją złotych jubilatów odwiedziły władze samorządu, by nie tylko życzyć im kolejnych, szczęśliwych lat wspólnego życia, wręczyć upominki, ale także uhonorować ich "Medalami za długoletnie pożycie małżeńskie" nadanymi przez prezydenta RP.

W ostatnim czasie wójt gminy Stara Kiszewa Marian Pick wraz z zastępcą kierownika tamtejszego Urzędu Stanu Cywilnego Kamilą Filipkowską odwiedził dwie złote pary Krystynę i Zygfryda Turzyńskich oraz Janinę i Tadeusza Urbanowiczów.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.