Nowa Kiszewa - Chrósty. Citroen wpadł do rowu - trzy osoby w szpitalu

wtorek, 5 grudnia 2017 r., 10:49
fot. archiwum

34-letnia kobieta oraz dwoje dzieci w wieku dwóch lat i trzech miesięcy zostali przetransportowani do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w niedzielny wieczór w miejscowości Nowa Kiszewa-Chrósty. Citroen Berlingo wjechał tam do rowu.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w niedzielę około godziny 20.30.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że kierujący Citroenem Berlingo w wyniku śliskiej nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Wskutek zdarzenia do szpitala trafiła 34-letnie pasażerka oraz dwoje dzieci w wieku dwóch lat i trzech miesięcy - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.