Kościerzyna. Pospieszyli z pomocą starszej kobiecie

wtorek, 5 grudnia 2017 r., 10:33
fot. archiwum

W sobotnie przedpołudnie policjanci wraz ze strażakami pospieszyli z pomocą starszej mieszkance Kościerzyny. Kobieta nie dawała oznak życia, więc zaniepokojeni sąsiedzi wezwali służby. Jak się okazało pomoc dotarła na czas.

W sobotę około godziny 10. dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie, iż jedna z mieszkanek bloku na osiedlu M.C. Skłodowskiej od kilku dni nie daje oznak życia.

- Policjanci wraz ze strażakami udali się pod wskazany adres. Strażacy przez okno weszli do mieszkania. Zastali leżącą kobietę. Udzielono jej kwalifikowanej pierwszej pomocy i wezwano zespół ratownictwa medycznego - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Jak dodaje, kobietę przetransportowano do szpitala.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.