W "Jedynce" w Kartuzach trwa dziewiąta edycja Giełdy Mam

sobota, 2 grudnia 2017 r., 10:35
fot. MD-Z

Już po raz dziewiąty sala gimnastyczna i korytarze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kartuzach wypełniły się dziecięcymi ubrankami, akcesoriami i zabawkami. W sobotni poranek rozpoczęła się tam kolejna edycja Giełdy Mam. W ciuszki i sprzęty dla maluchów można się zaopatrzyć do godz. 12.

Giełda Mam to przedsięwzięcie organizowane już dwa lata, odbywa się raz na kwartał - przed nową porą roku. Ogółem to już dziewiąta edycja imprezy, natomiast w zimowej odsłonie - trzecia. Na kupujących czekało ponad 70 stoisk.

Podczas tej odsłony imprezy pojawiło się sporo ubranek na dziewczynek i chłopców od roczku do kilkulatków, nie brakowało również akcesoriów świątecznych.

Każda edycja przyciąga spore grono zainteresowanych - zarówno kupujących, jak i sprzedających. Wydarzenie to przynosi obustronne korzyści.

- Po raz kolejny biorę udział w giełdzie. Bardzo podoba mi się ta inicjatywa. Przed świętami to doskonała okazja, by podreperować budżet domowy, ale też kupić ubranka na zimę dla moich pociech - powiedziała jedna z uczestniczek.

- Giełda jest też okazją do nawiązania nowych znajomości, poznania matek, które tak naprawdę mieszkają gdzieś w pobliżu, a nie było dotąd możliwości, by zawrzeć znajomość - dodała inna.

Dochód z opłat za stoiska w całości zostanie przeznaczony na cele Stowarzyszenia Przyjaciół Jedynki w Kartuzach.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.