Przed wymiarem sprawiedliwości ukrywał się w... kanapie

piątek, 1 grudnia 2017 r., 10:44
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Został skazany na ponad dwa lata pozbawienia wolności za pobicie. Ukrywał się jednak przed wymiarem sprawiedliwości. W ręce policjantów wpadł w czwartek, mimo iż za kryjówkę służyła mu kanapa. Kary nie uniknie także dwóch innych poszukiwanych listem gończym.

W ramach czwartkowych działań "Poszukiwany" funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie zatrzymali trzech mężczyzn poszukiwanych listami gończymi. Jeden z nich ukrywał się w kanapie.

- Po wejściu do mieszkania na terenie powiatu kościerskiego policjanci zauważyli niedomkniętą kanapę. Po jej otwarciu okazało się, że w skrzyni na pościel ukrył się poszukiwany mężczyzna. 40-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, podobnie jak pozostała dwójka - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

40-letni mężczyzna spędzi w więzieniu ponad dwa lata. Został skazany za pobicie.

Warto dodać, że policjanci codziennie kontrolują i sprawdzają miejsca przebywania osób poszukiwanych, a ich zatrzymanie w wielu przypadkach jest tylko kwestią czasu.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.