Kościerzyna. 21-latek zatrzymany za kradzież pieniędzy

wtorek, 28 listopada 2017 r., 15:51
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

21-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego odpowie za kradzież pieniędzy w kwocie 800 zł, które wyciągnął z kieszeni innego mężczyzny w jednym z kościerskich lokali. Sprawcy grozi nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 25 listopada. W jednym z lokali na terenie miasta sprawca kradzieży z kieszeni poszkodowanego wyjął pieniądze w kwocie 800 zł.

- Kryminalni, którzy pracowali nad sprawą, na podstawie zebranych informacji wytypowali i zatrzymali sprawcę tego przestępstwa. Okazał się nim 21-letni mieszkaniec naszego powiatu. Mężczyzna przyznał się do popełnienia kradzieży i usłyszał już zarzuty - podaje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Czyn, którego miał dopuścić się 21-letni mężczyzna, zagrożony jest karą pozbawienia wolności do pięciu lat.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.