W Nowej Karczmie zderzyły się dwa auta, w Pucu dachował seat

wtorek, 28 listopada 2017 r., 08:59
fot. archiwum

W poniedziałek doszło do dwóch wypadków na drogach powiatu kościerskiego. W Nowej Karczmie kierujący passatem wymusił pierwszeństwo na hyundaiu, na trasie Puc-Grabowo dachował seat.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło około godziny 7. na ulicy Starogardzkiej w Nowej Karczmie.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że kierujący VW Passatem 56-latek wykonał gwałtowny manewr skrętu w lewo, nie ustępując pierwszeństwa przejazdu jadącemu prostu hyundaiowi, którym kierował 51-letni mężczyzna. Doprowadził tym samym do zderzenia obu pojazdów - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Wskutek zdarzenia poszkodowane zostały pasażerki obu pojazdów. Zostały przetransportowane do szpitala. Kierujący byli trzeźwi.

Po godzinie 17. interwencja służb była z kolei potrzebna na trasie Puc-Grabowo, gdzie najpewniej w wyniku wybiegnięcia na jezdnię leśnej zwierzyny, kierujący seatem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, gdzie dachował. 27-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.