Dębogóry. Dwa wypadki - dwie osoby w szpitalu

poniedziałek, 27 listopada 2017 r., 09:35
fot. archiwum

W miniony weekend doszło aż do dwóch wypadków na trasie Wielki Klincz - Dębogóry. W piątek mitsubishi, a w sobotę golf uderzył tam w drzewo. Wskutek tych zdarzeń kierujący tychże pojazdów zostali przetransportowani do szpitala.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło w piątek około godziny 14.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że na trasie Wielki Klincz - Dębogóry kierujący mitsubishi 29-latek podjął manewr wyprzedzania. Stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na prawe pobocze, uderzył bokiem pojazdu w drzewo, następnie zahaczając także o samochód marki Audi A6, którym kierował 20-letni mężczyzna - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Obaj kierujący byli trzeźwi. Kierujący mitsubishi z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Zatrzymano mu również prawo jazdy.

Do kolejnego ze zdarzeń doszło w sobotę o godzinie 1.50 w Dębogórach. Z ustaleń policjantów wynika, że 25-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego kierując golfem przysnął za kierownicą, zjechał na pobocze, gdzie kierowany przez niego pojazdu uderzył w drzewo. Mężczyzna był trzeźwy. Ze złamanym obojczykiem trafił do szpitala.

Szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadów wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.