Czesława i Stefan Narlochowie z Wiela świętowali złote gody

wtorek, 21 listopada 2017 r., 14:37
fot. nadesłane/UG Karsin

Pół wieku temu postanowili zawrzeć związek małżeński. Teraz już wiedzą, że była to najlepsza decyzja w ich życiu. Pomimo wszelkich przeciwności losu cieszą się ze wspólnie przeżytych 50. lat. Mowa o państwu Narlochach z Wiela, którzy w minionym czasie świętowali złoty jubileusz małżeństwa.

Państwo Czesława i Stefan Narlochowie z Wiela niedawno obchodzili okrągły jubileusz zawarcia związku małżeńskiego. Wspólnie przez życie kroczą już od 50 lat. W związku z tak wyjątkową rocznicą ślubu, szacownych jubilatów z życzeniami i gratulacjami odwiedzili przedstawiciele urzędu - wójt Roman Brunke oraz zastępca wójta Jan Orlikowski.

Jak informuje karsiński urząd, państwo Narlochowie wychowali dwoje dzieci oraz doczekali się dwojga wnuków. Pani Czesława zawodowo pracowała w poradni dentystycznej, a Pan Stefan przez wiele lat pracował w branży meblarskiej zarówno w Polsce jak i za granicą. Obecnie oboje są na emeryturze, cieszą się dobrym zdrowiem i pogodą ducha.

AL
info. UG Karsin

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.