Kościerzyna. Ukradły portfel - trzy czterdziestolatki z zarzutami

wtorek, 21 listopada 2017 r., 10:54
fot. archiwum

44-letnia i dwie 47-letnie mieszkanki Kościerzyny odpowiedzą za kradzież portfela z dokumentami. Przestępstwa tego miały dopuścić się na terenie jednego z marketów w Kościerzynie. I to właśnie między innymi dzięki ochronie sklepu poszkodowana odzyskała portfel wraz z zawartością, a kobiety odpowiedzą za przestępstwo, którego miały się dopuścić.

Do zdarzenia doszło 10 listopada na terenie jednego z marketów w Kościerzynie.

- Nasi policjanci dzięki monitoringowi i szybkiej reakcji firmy ochroniarskiej sklepu ustalili sprawczynie kradzieży portfela. Były to trzy mieszkanki Kościerzyny w wieku 47, 44 i 47 lat. Kobiety wspólnie i w porozumieniu dokonały kradzieży portfela. Poszkodowana odzyskała skradziony portfel wraz z zawartością, czyli pieniędzmi i dowodem osobistym - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Kobietom przedstawiono zarzut kradzieży portfela z art. 276 kk w związku tym, iż znajdował się w nim dowód osobisty. Mieszkankom Kościerzyny grozi do dwóch lat pozbawienia wolności.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.