Lipusz. Harcerska Turniejada o Złote Coś

wtorek, 21 listopada 2017 r., 08:35
fot. nadesłane/Piotr Kwidziński

W miniony weekend Lipusz gościł harcerzy hufca Kościerzyna na corocznej turniejadzie o Złote Coś. Głównym celem biwaku nie była wygrana, lecz nawiązywanie przyjaźni na całe życie.

Oczywiście gra o zwycięstwo była zacięta, ale nie przeszkodziła ona harcerzom w dobrej zabawie. Na zgromadzonych na tejże turniejadzie czekało wiele zadań, z którymi musieli się zmierzyć. Konkurencje były przeróżne. Harcerze poznali historyczne miejsca Lipusza. Musieli również wykazać się sprawnością fizyczną w dwa ognie.

Jednak wszytko to, co dobre szybko się kończy. Zwycięską drużyną okazała się 4. Drużyna Harcerska "Koniczyna" ze Stężycy. Kolejna edycja Turniejady o Złote Coś odbędzie się właśnie u nich.

nadesłane/Piotr Kwidziński

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.