Zimowa Giełda Mam już 2 grudnia - zapisy ruszyły

poniedziałek, 20 listopada 2017 r., 13:31
fot. archiwum/MD-Z

Już za niespełna dwa tygodnie w Kartuzach odbędzie się kolejna, dziewiąta już edycja Giełdy Mam. W zimowej odsłonie wydarzenia będzie można nabyć bądź sprzedać ciuszki zimowe i akcesoria przydatne o tej porze roku. Osoby zainteresowane udziałem w giełdzie już mogą się zgłaszać.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Kartuzach zaprasza w sobotę, 2 grudnia na kolejną Giełdę Mam. To impreza dedykowana wszystkim rodzicom, również tym przyszłym. Jest doskonałą okazją do pozbycia się niepotrzebnych już dziecku akcesoriów i ubranek, ale również do wymiany bądź kupienia fajnych rzeczy w dobrej cenie na kolejny sezon.W trakcie giełdy można sprzedać bądź nabyć m.in. ubranka dziecięce i ciążowe, zabawki, wózki, nosidełka, łóżeczka, książeczki i wiele innych akcesoriów.

To wydarzenie, które przynosi też obustronne korzyści. Panie, które sprzedają mogą pozbyć się zalegających w domu dziecięcych rzeczy, z których ich pociechy wyrosły i przy okazji odrobinę zasilić przed świętami domowy budżet, a inne mamy mogą nabyć ubranka i akcesoria dla swoich maluchów w bardzo korzystnych cenach.

Osoby, które chciałyby przygotować własne stoisko na giełdzie mogą to uczynić wysyłając zgłoszenia drogą mailową na adres - gieldamam@kartuzy.info. Stoiska można rezerwować do piątku, 1 grudnia do godz. 12.

Sala będzie otwarta od godz. 8. Sprzedający będą mieli do wyboru dwa rodzaje stanowisk - na materacu z krzesełkiem lub na ławce z krzesełkiem. Można zabrać ze sobą własne stojaki i wieszaki. Giełda potrwa do godz. 12.

Jeżeli osoba, która zgłosi chęć udziału w giełdzie planuje dotrzeć na miejsce po godz. 9, proszona jest o wcześniejszą informację telefoniczną bądź sms pod nr 606-620-709. W innym wypadku zarezerwowane wcześniej stanowiska będą udostępnione zainteresowanym osobom.

Opłata za stanowisko będzie wynosić 5 zł, pobrana zostanie o godz. 9. Zebrana suma zostanie przekazana na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Jedynki.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.