Wyjątkowy koncert na 10-lecie zespołu Cantus Anegli już w niedzielę

poniedziałek, 20 listopada 2017 r., 12:34
fot. internet/facebook/Zespół Parafialny Cantus Angeli

W niedzielę, 26 listopada w kościele pw. św. Józefa w Wygodzie Łączyńskiej odbędzie się koncert zespołu parafialnego Cantus Angeli, który tym wydarzeniem uczci 10-lecie swojej działalności. Chętni będą mogli zakupić także płyty zespołu. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na cele dobroczynne.

"Módlmy się śpiewając i modląc się śpiewajmy" - te słowa św. Augustyna przyświecają dziękczynnemu koncertowi zespołu parafialnego Cantus Angeli, na który schola zaprasza już w niedzielę, 26 listopada do kościoła pw. św. Józefa w Wygodzie Łączyńskiej o godzinie 16.

Koncert uczci dekadę działalności zespołu. Podczas wydarzenia będzie można nabyć płytę zespołu oraz pomodlić się, gdyż jest ono połączone z adoracją Najświętszego Sakramentu.

Warto podkreślić, że dochód ze sprzedaży płyty zostanie w całości przeznaczony na cele dobroczynne.

Ze szczegółami wydarzenia można zapoznać tutaj.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.