Film promocyjny LOT ,,Serce Kaszub'' nagrodzony podczas II Forum Promocji Turystycznej w Warszawie

poniedziałek, 20 listopada 2017 r., 09:26
fot. nadesłane/LOT "Serce Kaszub"

Ponad 120 gości z branży z całego kraju i z zagranicy, 20 ekspertów, siedem prelekcji, debata, setki rozmów w kuluarach, oraz finał konkursu filmu promocyjnego "Kadry z Polski" - to wszystko miało miejsce podczas II Forum Promocji Turystycznej, które odbyło 9 listopada w Hotelu Polonia Palace w Warszawie. Forum było ważnym wydarzeniem dla osób zajmujących się promocją turystyki w Polsce.

Wśród obecnych gości byli m.in. poseł na Sejm Rzeczpospolitej, Jacek Tomczak; liczna reprezentacja Polskiej Organizacji Turystycznej (m.in. dyrektorzy Teresa Buczak i Jacek Janowski); szefowie lub przedstawiciele Narodowych Ośrodków Informacji Turystycznej: Chorwacji (Agnieszka Puszczewicz), Czech (Ivana Blikovba), Cypru (Marzena Henszel), Niemiec (Tomasz Pędzik), Tunezji (Paweł Kulesza); reprezentanci Regionalnych Organizacji Turystycznych (Mazowieckiej, Podlaskiej, Pomorskiej, Śląskiej, Zachodniopomorskiej); reprezentanci Lokalnych Organizacji Turystycznych (m.in. z Łomży, Łodzi, Torunia, Poznania, Wrocławia, Warszawy, Krynicy Zdrój, Krakowa, Łeby, Pojezierza Brodnickiego, Serca Kaszub), była wiceminister ds turystyki w MSiT (Dorota Dulińska), producenci filmowi i telewizyjni, dziennikarze i inne podmioty działające w branży turystycznej.

Podczas II Forum Promocji Turystycznej odbył się również finał konkursu na film promocyjny "Kadry z Polski". Na konkurs zorganizowany przez portal WaszaTurystyka.pl, przysłano łącznie kilkadziesiąt filmów z całej Polski. Konkurs był podzielony na dwie kategorie: "Mój region najpiękniejszy" (filmy do 5 minut) i ,,Smaczek regionu" (filmy do 3 minut).

Film promocyjny Lokalnej Organizacji Turystycznej ,,Serce Kaszub'' zajął II miejsce w kategorii "Mój region najpiękniejszy". Nagrodę w imieniu producenta, LOT Serce Kaszub z rąk dyrektora Jacka Janowskiego z Polskiej Organizacji Turystycznej odebrała Lidia Narloch.

Wszystkie nagrodzone w konkursie filmy będą emitowane na portalu narodowym Polskiej Organizacji Turystycznej oraz na portalu WaszaTurystyka.pl.

nadesłane/Lidia Narloch/Kkierownik biura LOT ,,Serce Kaszub''

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.