Szumleś Szlachecki. Seat uderzył w drzewo

niedziela, 19 listopada 2017 r., 15:56
fot. AL

Szczęśliwie bez poważniejszych obrażeń dla podróżujących pojazdem zakończyło się zdarzenie, do którego doszło w niedzielne popołudnie na trasie Nowa Karczma - Szumleś Szlachecki. Seat wypadł tam z trasy i uderzył w przydrożne drzewo.

Do zdarzenia doszło około godziny 14.30 na drodze wojewódzkiej. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, kierujący seatem jadąc od Nowej Karczmy w kierunku Szumlesia Szlacheckiego z wyjaśnianych obecnie przyczyn zjechał na pobocze, gdzie kierowany przez niego pojazd uderzył w przydrożne drzewo.

Szczęśliwie ani kierującemu pojazdem ani jego 12 i 15-letnim pasażerom nic się nie stało.

Ruch na odcinku, na którym doszło do zdarzenia, na czas wykonywania czynności odbywał się wahadłowo.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Nowa Karczma, JRG Kościerzyna oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.