Nastolatek ukradł rower i sprzedał go w lombardzie

poniedziałek, 13 listopada 2017 r., 11:06
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Rower o wartości 1.200 zł padł łupem 18-letniego mieszkańca powiatu kościerskiego. Jednoślad ukradł z jednej z posesji w Kościerzynie, a następnie sprzedał go w lombardzie. Grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

Sprawą kradzieży roweru zajęli się policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

- Funkcjonariusze ustalili, że skradziony rower znajduje się w jednym z lombardów na terenie naszego miasta. Policjanci odzyskali utracony jednoślad, który został przekazany właścicielowi. Ustali sprawcę tej kradzieży. Okazał się nim 18-letni mieszkaniec naszego powiatu. Młody mężczyzna został zatrzymany. Przyznał się do zarzucanego czynu - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, nastolatek usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do pięciu lat.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.