Kościerzyna. 14-latka potrącona przez forda

piątek, 10 listopada 2017 r., 17:28
fot. archiwum

W rejonie Galerii Wybickiego w Kościerzynie w piątkowe popołudnie doszło do potrącenia 14-letniej pieszej. Na miejscu zdarzenia trwa akcja ratownicza oraz wyjaśnianie okoliczności i przyczyny wypadku. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 17. w Kościerzynie w rejonie Galerii Wybickiego. Jak podaje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński, kierująca fordem 30-latka nie zauważyła pieszej i potrąciła 14-latkę. Nastolatka z urazem stopy została przetransportowana do szpitala.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.