Zapraszamy na Pomorski Dzień Przedsiębiorczości - IDG

niedziela, 12 listopada 2017 r., 10:15
fot. nadesłane

Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku wspólnie z powiatowymi urzędami pracy w województwie pomorskim organizuje już po raz dziewiąty przedsięwzięcie pn. Pomorski Dzień Przedsiębiorczości - IDG w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. W tym roku ww. przedsięwzięcie organizowane w powiecie kościerskim przez Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie oraz Partnerów odbędzie się dnia 15 listopada 2017 r. (środa) w godz. 10.00 - 14.00 w Sali im. Lubomira Szopińskiego w Kościerzynie przy ul. 3 Maja 9.

Celem przedsięwzięcia jest promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia wśród osób bezrobotnych i innych osób zamierzających uruchomić indywidualną działalność gospodarczą, jak również wspieranie rozwoju firm założonych m.in. przez osoby bezrobotne i przekształcaniu się ich w mikroprzedsiębiorstwa.

W trakcie trwania Pomorskiego Dnia Przedsiębiorczości - IDG osoby chcące uruchomić własną firmę będą mogły uzyskać informacje o sposobie postępowania i procesie zakładania działalności gospodarczej, wymaganych i niezbędnych dokumentach u przedstawicieli instytucji zaangażowanych w proces uruchamiania działalności gospodarczej, bądź dowiedzieć się o źródłach finansowania umożliwiających założenie firmy, czy innych możliwościach wsparcia.

Program Pomorskiego Dnia Przedsiębiorczości - IDG w Kościerzynie:

godz. 10.00 - Rozpoczęcie Pomorskiego Dnia Przedsiębiorczości IDG - otwarcie stoisk informacyjno - promocyjnych.

godz. 10.30 - 12.00 - Warsztaty dla przedsiębiorców pn. "Przedsiębiorczość - wiedzieć więcej" - szczegółowe informacje pod adresem: koscierzyna.praca.gov.pl/-/5673402-zaproszenie-na-warsztaty-pn-przedsiebiorczosc-wiedziec-wiecej

godz. 10.30 - 13.30 - Warsztaty dla kobiet pn. "Od pomysłu do realizacji czyli o wyznaczaniu realnych celów w biznesie" - szczegółowe informacje pod adresem: koscierzyna.praca.gov.pl/-/5572892-zaproszenie-na-warsztaty-od-pomyslu-do-realizacji

godz. 10.30 - 13.30 - Finał konkursu na najlepszy biznes plan "Biznes plan JUNIORA III" (Konkurs organizowany przez Starostwo Powiatowe w Kościerzynie w ramach projektu "Kompetencje na +" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 03.02 Edukacja ogólna, Poddziałanie 3.2.1 Jakość edukacji ogólnej).
Szczegółowe informacje pod adresem: www.powiatkoscierski.pl/aktualnosci/realizowane_projekty/newsItem,3258

godz. 14.00 - Zakończenie Pomorskiego Dnia Przedsiębiorczości IDG w Kościerzynie (zamknięcie stoisk informacyjno - promocyjnych).

Pomorski Dzień Przedsiębiorczości - IDG odbędzie się jednocześnie w tym samym dniu na terenie całego województwa. Wydarzenie to zostało wpisane do kalendarza Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (ŚTP) i ujęte w planie działań regionalnych realizowanych w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na terenie woj. pomorskiego.

ZAPAMIĘTAJ!

Pomorski Dzień Przedsiębiorczości - IDG odbędzie się 15 listopada 2017 r. (środa) w godz. 10.00-14.00 w Sali im. Lubomira Szopińskiego w Kościerzynie przy ul. 3 Maja 9.

ZAPRASZAMY! Nie może Cię tu zabraknąć!

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.