Promocje na projekty domów - listopad

piątek, 10 listopada 2017 r., 08:42
fot. nadesłane

Jesień jest dobrym okresem na zakup projektu domu, ponieważ najczęściej wtedy pracownie projektowe oferują największe rabaty. Niektóre z nich oznaczają duże oszczędności, ponieważ zniżki sięgają np. 500 zł. Gdzie znaleźć najlepsze promocje? Sprawdzamy bazę projektów domów z kilkudziesięciu pracowni na stronie Tooba.pl.

Dla oszczędności czasu warto sprawdzać na bieżąco aktualne promocje z różnych pracowni na stronach internetowych, gdzie znajdują się one w jednym miejscu. Takie zestawienia promocji na projekty domów przygotowuje firma Tooba.pl, gdzie znajdziemy setki propozycji aktualnych rabatów z kilkudziesięciu pracowni architektonicznych. Spośród nich wybraliśmy najbardziej atrakcyjne cenowo oferty. Niektóre to rabaty 100 czy 200 zł, inne sięgają 400-500 zł.

Poniżej przygotowaliśmy listę naszym zdaniem najlepszych promocji na projekty domów. Większość rabatów kończy się 30 listopada 2017 roku - są jednak i dłużej trwające promocje (szczegóły podajemy w opisach).

Promocja 500 zł na bestsellerowe projekty domów

Ta promocja obejmuje projekty najczęściej sprzedawane. Jest wyjątkowo korzystna, ponieważ możemy zyskać na zakupie projektu aż 500 zł. W tej promocji znajduje się aktualnie 13 najpopularniejszych projektów domów, takich jak Karmelita Bis 2M czy Osiek Wąski 9, uwielbiane przez młodych inwestorów. Naszym zdaniem to jedna z najbardziej atrakcyjnych, aktualnie dostępnych na rynku promocji.

Darmowy kosztorys do projektu budowlanego

Promocja obejmująca ponad setkę projektów domów. Znalazła się w naszym zestawieniu, ponieważ wykonanie kosztorysu budowlanego to wydatek rzędu kilkuset złotych (czasami nawet kilku tysięcy). Wśród projektów, do których kosztorys dołączany jest gratisowo, znajdują się zarówno popularne domy parterowe, jak i piętrowe czy z podpiwniczeniem.

Projekt domu energooszczędnego - w listopadzie taniej

Na stronie Tooba.pl pojawiła się także czasowa promocja na projekty domów energooszczędnych. Rabat na taki projekt może wynieść od 100 do 300 zł. Jest to być może niewielka, ale mająca znaczenie suma, ponieważ projekty domów energooszczędnych z reguły są droższe, ze względu na specjalne założenia architektoniczne, takie jak instalacja pompy ciepła czy systemów solarnych. Promocja trwa do końca listopada, a obejmuje prawie 70 projektów.

10 i 20 procent taniej na wybrane projekty

Również czasowy rabat, aktualny do końca listopada 2017 roku. W ramach promocji dostępnych jest 18 projektów domów parterowych i z poddaszem użytkowym. Wśród nich możemy kupić projekt taniej nawet o 400 zł.

Promocja -100 zł na projekty do końca roku

W ramach tej promocji znajdziemy piękne, popularne projekty domów w nowoczesnym i skandynawskim stylu. W niektórych z nich przewidziano niekonwencjonalne rozwiązania czy architekturę - i stąd standardowa cena nie należy do najniższych. Kupując projekt z listy do końca 2017 roku, możemy oszczędzić 100 zł.

Promocja "Tniemy ceny" na prawie 800 projektów domów

Na sam koniec naszego zestawienia zostawiliśmy promocję obejmującą prawie 800 projektów. Znajdziemy wśród nich zarówno modne, parterowe domy z poddaszem użytkowym, jak i klasyczne piętrowe oraz z piwnicą. Wybór jest naprawdę duży - podobnie jak same zniżki. Wiele projektów z tej promocji kupimy taniej nawet o 400 zł.

Łącznie w bazie firmy Tooba.pl oferującej projekty domów, dostępnych jest obecnie 3065 projektów domów w promocji. Jest ona na bieżąco sprawdzana i aktualizowana, dzięki czemu w jednym miejscu możemy porównać większość rabatów na projekty i wybrać najlepszy.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.