Czy wypada zamówić dostarczenie kwiatów na pogrzeb?

poniedziałek, 13 listopada 2017 r., 12:00
fot. nadesłane

Brak możliwości uczestnictwa w ceremonii pogrzebowej naszego znajomego wiąże się z problemami. Poza wyrzutami sumienia, często zadajemy sobie pytanie czy nie urazimy w ten sposób jego bliskich. Niestety, życie może postawić nas w tak trudnej sytuacji, ale istnieje dobre rozwiązanie - jest nim wysłanie kwiatów kurierem.

Z pogrzebem wiążą się zasady Savoir-vivre. Dzięki nim nie tylko pilnujemy się, aby okazać szacunek zmarłemu, ale także aby nie urazić swoim zachowaniem pogrążonych w żalu bliskich. Należy oczywiście pamiętać o tym, że obecność na pogrzebie jest wskazana, a w dobrym tonie jest zakupienie odpowiednio wcześniej bukietu kwiatów. Wieńce tego rodzaju oferuje internetowa kwiaciarnia Gaja - https://www.wyslijkwiaty.com.

Problem pojawia, się gdy z przyczyn losowych nie mamy możliwości uczestnictwa w ceremonii pożegnania zmarłego, co poza konfliktem wewnętrznym może wprowadzić nas także w niezręczną sytuację z rodziną zmarłego. Brak obecności zawsze jest kłopotliwy, jednakże można mu zaradzić spełniając wymogi Savoir-vivre. Wystarczy skorzystać z usług kwiaciarni internetowej.

Prawdopodobnie, nie mając czasu iść na ceremonię, nie znajdziemy go też odpowiednio dużo aby spokojnie wybrać stosowny bukiet. W takiej sytuacji dobrze jest móc spokojnie zapoznać się z ofertą, a nie pozostawiać kwestii wyboru kompozycji obcej osobie. Gaja oferuje różne rodzaje wieńców i wiązanek, które są następnie bezpośrednio dostarczane na ceremonię pogrzebową - https://www.wyslijkwiaty.com/kwiaty-na-pogrzeb-c-6.html.

Rozwiązanie to jest nie tylko wygodne, dając czas na wybranie adekwatnie wyglądającego bukietu, ale co ważniejsze, nie łamie zasad etykiety. Korzystając z usługi dostarczenia kwiatów przez internet w dalszym ciągu okazujemy szacunek zmarłemu i jego rodzinie, pokazując, że pogrzeb nie jest nam obojętny, ale sytuacja życiowa nie pozwoliła nam na uczestnictwo.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.