Mały Klincz. Wypadek na skrzyżowaniu - dwie osoby w szpitalu

wtorek, 7 listopada 2017 r., 09:52
fot. archiwum

Dwie osoby trafiły do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie na skrzyżowaniu w Małym Klinczu. Volkswagen zderzył się tam z fiatem.

Zgłoszenie o zdarzeniu dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w poniedziałek o godzinie 13.20.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że kierujący volkswagenem 66-letni mężczyzna wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na drogę główną, zderzył się z fiatem cinquecento, którym kierował 84-latek - podaje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Jak dodaje, wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano 84-letniego kierującego fiatem oraz 77-letnią pasażerkę pojazdu.

Policjanci apelują o rozsądek i ostrożność podczas jazdy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.