Santa Run - zapisz się na bieg tysiąca Mikołajów!

poniedziałek, 6 listopada 2017 r., 10:02
fot. archiwum

Już po raz drugi z okazji Mikołajek do Kartuz zjadą setki miłośników biegania. W tym roku, 17 grudnia odbędzie się największa świąteczna impreza biegowa na Pomorzu - Santa Run. Zawodnicy w czerwonych czapeczkach pokonają dystans 7 km. Dla uczestników przygotowano 1000 pakierów startowych. Imprezie towarzyszyć będzie też III Mikołajowa Parada Rowerów.Nie zwlekaj i zgłoś swój udział w nich już dziś.

Już 17 grudnia w Kartuzach odbędzie się wyjątkowa sportowa impreza. Wydarzenie adresowane jest zarówno do miłośników biegania jak i pasjonatów dwóch kółek.

Miłośnicy biegania będą mieli okazję sprawdzić się w biegu ulicami Kartuz na 7 km. Cykliści będą mogli wziąć udział w Mikołajkowej Paradzie z dystansem na 10 km, a osoby dopiero rozpoczynające przygodę ze sportem mogą spróbować swoich sił w marszu zdrowia na 2 km. Dzieci z kolei będą mogły wziąć udział w biegach dla najmłodszych - biegu "Goń Bałwanka","Goń Renifera" i "Goń św. Mikołaja".

W paradzie rowerowej może wziąć udział każdy, kto ubierze się w strój św. Mikołaja - czapka, kubraczek i spodnie, bądź założy inne przebranie w tematyce świątecznej - śnieżynki, elfa, renifera czy też choinki, posiada sprawny rower, dopuszczony do użytkowania i zna przepisy kodeksu o ruchu drogowym. Szczegóły można znaleźć tutaj.

Na bieg można zapisać się za pośrednictwem strony elektronicznezapisy.pl. Zapisy rozpoczęły się 5 listopada i potrwają do 16 grudnia.

Na uczestników czekać będą m.in. czapka mikołaja, numer startowy, chip do pomiaru elektronicznego trasy, specjalne nagrody dla przebranych biegaczy wręczane na mecie, unikatowy stalowy, kolorowy medal po biegu, baton i owoce w pakiecie, woda po biegu, posiłek po biegu (zupa), kawa, herbata w biurze zawodów oraz kupon na losowane nagród.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.