Boisko i plac zabaw dla dzieci i młodzieży z Osówka

niedziela, 5 listopada 2017 r., 13:05
fot. nadesłane/UG Karsin

Mieszkańcy Osówka w gminie Karsin, zwłaszcza ci najmłodsi mają powody do zadowolenia. Latem samorząd gminny zrealizował tu budowę boiska do piłki nożnej, a w ostatnich dniach przy boisku zamontowano nowy plac zabaw.

O realizację tego zadania zabiegali radni z Osowa Sabina Kulas i Stanisław Czapiewski oraz sołtys Stefan Jażdżewski. Wartość zakupionych na plac zabaw elementów wyniosła 35.000 zł. Dzieci mogą korzystać z wielu nowoczesnych urządzeń, służących do ćwiczenia równowagi i poprawy ogólnej sprawności.

Wszystkie zamontowane urządzenia i elementy wyposażenia posiadają niezbędne atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. W przyszłym roku zostanie też urządzone boisko do siatkówki oraz stanie wiata na potrzeby organizacji festynów i zabaw.

nadesłane/UG Karsin

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.