NZOZ Przychodnia dla pacjentów z hospicjum kościerskiego szpitala

niedziela, 5 listopada 2017 r., 12:41
fot. archiwum

Pracownicy NZOZ Przychodnia z Kościerzyny sprawili pacjentom i personelowi Hospicjum Stacjonarnego w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie wspaniałą niespodziankę. Z własnych pieniędzy kupili dużą ilość środków pielęgnacyjnych: mydła w płynie, balsamy, gąbki, golarki, odświeżacze powietrza, ręczniki papierowe i osobiście przywieźli je do szpitala.

W Hospicjum Stacjonarnym roztaczana jest opieka nad pacjentami z nieuleczalną chorobą nowotworową. Materiały, które hospicjum otrzymało są niezbędne do pielęgnacji pacjentów leżących. Personel profesjonalnie, troskliwie i rzetelnie zajmuje się chorymi, dlatego środki do pielęgnacji są zużywane w dużych ilościach - dzięki temu chorzy są zadbani.

Dar od pracowników NZOZ Przychodnia sprawił, że przez wiele miesięcy nie będzie problemów z pozyskaniem środków tego typu. Pracownicy hospicjum serdecznie dziękują za ten wyjątkowy gest.

nadesłane/Anita Dahm-Sobczyńska/Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.