Przed nami jubileuszowy Rajd Niepodległości. Daj się porwać przygodzie!

niedziela, 5 listopada 2017 r., 10:30
fot. archiwum/MD-Z

Przed nami jubileuszowa, dziesiąta edycja Rajdu Niepodległości, a więc gry miejskiej, poprzez którą jej uczestnicy odkrywają Kościerzynę sprzed wielu lat, a przede wszystkim dobrze się bawią pokonując miejskie uliczki i wykonując przygotowane dla nich zadania. Spędź 11 listopada aktywnie i rodzinnie. Pojaw się na starcie Rajdu Niepodległości i daj się porwać przygodzie.

Rajd Niepodległości to już sztandarowa impreza, która towarzyszy kościerskim obchodom z okazji święta 11 listopada. W tym roku odbędzie się jej dziesiąta edycja. Już z tego względu należy się spodziewać, że odkrywaniu Kościerzyny sprzed lat, będzie towarzyszyć wiele niespodzianek. Na starcie rokrocznie staje kilkaset osób, pokonując miejskie uliczki i wykonując zadania rodzinnie, z przyjaciółmi, czy indywidualnie.

Zapisy na ten wyjątkowy rajd odbędą się w sobotę w godzinach od 14 do 15.30 w Ogródku Jordanowskim. O godzinie 14.05 pierwsze grupy udadzą się już wyznaczonym szlakiem przeszłości w Kościerzynie. Każdy zawodnik otrzyma mapę i kartę, według której będzie musiał zaliczać przygotowane zadania.

Każdy kto weźmie udział w rajdzie będzie miał okazję spojrzenia na Kościerzynę z innej perspektywy, między innymi z wieży widokowej Starostwa Powiatowego.

Podsumowanie X Rajdu Niepodległości tradycyjnie odbędzie się w kościerskiej sali Sokolnia. Tam też będzie miało miejsce wspólne śpiewanie piosenek patriotycznych, występy muzyczne czy pokaz tresury psa policyjnego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.