Chwarzenko. Ford uderzył w drzewo - dwie osoby w szpitalu

wtorek, 31 października 2017 r., 12:15
fot. nadesłane

Dwie młode kobiety trafiły do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło we wtorek rano w Chwarzenku. Samochód marki ford uderzył w drzewo. Funkcjonariusze apelują, by unikać nadmiernej prędkości, brawury i pośpiechu.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godz. 7.30 na drodze wojewódzkiej nr 214 w Chwarzenku. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 21-letnia mieszkanka powiatu kościerskiego kierując fordem najprawdopodobniej straciła panowanie nad samochodem, w wyniku czego zjechała na pobocze i uderzyła w przydrożne drzewo.

Wskutek zderzenia kierująca samochodem i jego 17-letnia pasażerka z obrażeniami ciała trafiły do szpitala. Badanie alkotestem wykonane przez funkcjonariuszy wykazało, że 21-latka była trzeźwa.

Kościerscy policjanci wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności zdarzenia i apelują o spokojną, rozsądną, ale przede wszystkim odpowiedzialną jazdę. Unikajmy nadmiernych prędkości, brawury i pośpiechu.

MD-Z
Info: KPP Kościerzyna

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.