Kościerzyna. 30-latek potrącony na przejściu dla pieszych `

poniedziałek, 30 października 2017 r., 08:38
fot. archiwum

30-letni mieszkaniec Kościerzyny został potrącony na przejściu dla pieszych przez kierującą smartem 71-letnią kobietę. Kierująca pojazdem była trzeźwa, z kolei 30-latek wydmuchał ponad dwa promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 18. na ulicy Staszica w Kościerzynie.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierująca smartem 71-letnia mieszkanka Kościerzyny potrąciła na przejściu dla pieszych 30-letniego mężczyznę. Kierująca była trzeźwa. 30-letni mieszkaniec Kościerzyny wydmuchał ponad dwa promile alkoholu - podaje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Okoliczności, jak i przyczyna wypadku jest przedmiotem ustaleń kościerskich śledczych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.