Uwaga! Od soboty zmiana organizacji ruchu w rejonie kościerskiego cmentarza

czwartek, 26 października 2017 r., 12:09
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Choć do Wszystkich Świętych zostało jeszcze kilka dni, przy kościerskim cmentarzu panuje coraz większy ruch. Nie warto jednak jeździć na pamięć, bo w sobotę wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu, która będzie obowiązywała do 3 listopada.

W przypadku zmian ruchu w obrębie kościerskiej nekropolii, na ulicach Kaplicznej, Skarszewskiej obowiązywał będzie ruch jednokierunkowy. (Wjazd od strony ulicy Wojska Polskiego ze skrzyżowaniem z ul. Mściwoja II). Ruch jednokierunkowy będzie odbywał się także na ulicy Dworcowej (wjazd od strony sygnalizacji świetlnej na ul. Wojska Polskiego).

O wprowadzonych zmianach mają informować znaki drogowe. Wprowadzone zmiany mają przyczynić się do ograniczenia ruchu pojazdów w rejonie nekropolii i zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom dróg.

Czasowa organizacja ruchu obowiązywała będzie od godziny 7. w sobotę, 28 października do godziny 7. w piątek, 3 listopada.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.