Koncert Papieski w Wielu

niedziela, 22 października 2017 r., 19:44
fot. AL

"Świat bez sztuki naraża się na to, że będzie światem zamkniętym na miłość" - te słowa Jana Pawła II przyświecały koncertowi papieskiemu, który w niedzielne popołudnie odbył się w Domu Kultury we Wielu. Na scenie zaprezentowali się: zespół "Dominanta", schola parafialna z Brus oraz absolwenci i uczniowie Szkoły Podstawowej w Wielu.

Koncert papieski został zorganizowany z okazji Dnia Papieskiego, który miał miejsce 16 października oraz wspomnienia liturgicznego Jana Pawła II, które przypadła właśnie na niedzielę, 22 października.

Montaż słowno-muzyczny, na który mieszkańców zaprosili wójt gminy Karin oraz Dom Kultury w Wielu, został przygotowany przez zespół Dominanta, scholę parafialną z Brus oraz absolwentów i uczniów Szkoły Podstawowej w Wielu.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.