Policjanci podsumowali konkurs "Moja Bezpieczna Droga do Szkoły"

sobota, 21 października 2017 r., 17:37
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Policjanci zorganizowali dla dzieci konkurs pod hasłem "Moja Bezpieczna Droga do Szkoły ". Jego podsumowanie odbyło się w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Kościerzynie. Oceniający prace pozytywnie zaskoczeni byli kreatywnością młodych ludzi.

W czwartek policjanci podsumowali konkurs plastyczny pod hasłem "Moja Bezpieczna Droga do Szkoły". Jego misją było wsparcie działań edukacyjnych w zakresie bezpieczeństwa, a głównym celem promowanie idei bezpieczeństwa na drodze i wokół niej, szczególnie wśród dzieci i młodzieży.

Zadaniem było przelanie na papier dowolną techniką plastyczną swoich wyobrażeń o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Konkurs adresowany był do wychowanków świetlicy środowiskowej kościerskiego MOPS-u.

Sędziowie pozytywnie zaskoczeni byli kreatywnością młodych ludzi. Podczas oceny jury brało pod uwagę m.in. wiek uczestników, estetykę wykonania, samodzielność i oryginalność pracy.

KPP Kościerzyna

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.