Kościerzyna. Bezpłatny kurs kwalifikacyjny dla pielęgniarek i pielęgniarzy

sobota, 21 października 2017 r., 17:32
fot. archiwum

Jesteś pielęgniarką? Jesteś pielęgniarzem? To Cię zainteresuje! Szpital Specjalistyczny w Kościerzyna zaprasza na bezpłatny kurs kwalifikacyjny.

Często masz kontakt z osobami starszymi oraz z chorymi na nowotwory? Tacy pacjenci wymagają specjalnego podejścia. Czy wiesz, że teraz możesz zapisać się na nieodpłatny, specjalistyczny kurs prowadzonych przez praktyków? Zdobędziesz kompetencje, które ułatwią Tobie pracę, rozszerzą możliwości.

Do wyboru masz dwa kursy kwalifikacyjne - pielęgniarstwo onkologiczne bądź pielęgniarstwo geriatryczne. Ilość miejsc ograniczona!

Wykorzystaj to, że za darmo dostaniesz wiedzę od lekarzy i pielęgniarek z wieloletnią praktyką kliniczną z ośrodków trójmiejskich oraz ze szpitala w Kościerzynie. Zajęcia będzie prowadził również psycholog oraz duchowny.

Otrzymasz dużą dawkę praktycznej wiedzy na tematy dotyczące onkologii, opieki długoterminowej/ hospicyjnej, geriatrii, która ułatwi Twoją pracę, pakiet wydrukowanych, przygotowanych materiałów, sycący obiad w miłej, życzliwej atmosferze oraz zaświadczenie o ukończeniu półrocznego kursu kwalifikacyjnego.

Chęć udziału w kursie można zgłaszać w sekretariacie pielęgniarstwa Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Sp. z o.o. (email: pielegniarstwo@szpital.koscierzyna.pl (prosimy podać: imię, nazwisko oraz numer telefonu) tel.: 58 686 0343).

Kurs trwa sześć miesięcy. Zajęcia odbywają się w piątki i soboty w Zespole Szkół Ekonomicznych w Kościerzynie.

nadesłane/Anita Dahm-Sobczyńska/Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.