Dziemiany. 12-letni rowerzysta ranny po zderzeniu z toyotą

środa, 18 października 2017 r., 09:59
fot. archiwum

12-latek trafił do szpitala po tym, jak kierując rowerem zderzył się z toyotą. Do zdarzenia doszło we wtorkowe popołudnie w Dziemianach..

Zgłoszenie o wypadku na ulicy Wyzwolenia w Dziemianach dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał o godzinie 18.50.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że 12-latek kierując rowerem na skrzyżowaniu przekroczył oś jezdni, w wyniku czego zderzył się z toyotą, którą kierował 33-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Jak dodaje, 12-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego wskutek doznanych obrażeń został przetransportowany do szpitala.

Policjanci przypominają i apelują o to, by zawsze zachować rozwagę i ostrożność na drodze.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.