Kościerzyna. Potrąciła na przejściu dla pieszych - 78-latce zatrzymano prawo jazdy

poniedziałek, 16 października 2017 r., 12:24
fot. archiwum

Wizytą w szpitalu dla 14-latki, a dla 78-letniej kierującej zatrzymaniem prawa jazdy zakończyło się piątkowe zdarzenie, od którego doszło w Kościerzynie. Kobieta kierując fiatem potrąciła tam na przejściu dla pieszych nastolatkę.

Zgłoszenie o wypadku na ulicy 8 Marca dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w piątek o godzinie 17.40.

- Z ustaleń mundurowych wynika, że kierująca Fiatem Punto 78-letnia kobieta potrąciła przechodząca prawidłowo przez przejście dla pieszych 14-latkę - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Nastolatka ze złamaniem nogi została przetransportowana do szpitala

Kierującej fiatem 78-latce zatrzymano prawo jazdy. Była trzeźwa.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia są przedmiotem ustaleń kościerskich śledczych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.