Zmiany w kierownictwie oddziału urologii kościerskiego szpitala

piątek, 13 października 2017 r., 10:06
fot. nadesłane/Anita Dahm-Sobczyńska/Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie

Karol Sasim został nowym ordynatorem Oddziału Urologii i Urologii Onkologicznej w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie. Założyciel oddziału i dotychczasowy jego szef dr n. med. Krzysztof Szkarłat nadal będzie jednak do dyspozycji pacjentów.

Podziękowania oraz wyrazy szacunku za dotychczasowy wkład pracy, stworzenie bardzo kompetentnego i ambitnego zespołu lekarskiego oraz przygotowanie następcy złożyli doktorowi Wiktor Hajdenrajch, Prezes Zarządu, oraz Leszek Zwolakiewicz, Dyrektor ds. Medycznych. Przywołanym podczas rozmowy wzorcem był dr n. med. Roman Marczewski, który na początku tego roku, w podobny sposób, przekazał ordynaturę Oddziału Chirurgii.

Inwestowanie swojej wiedzy i czasu w umiejętne prowadzenie młodszych lekarzy, by płynie przekazać im opiekę nad oddziałami jest nawiązaniem do najlepszych praktyk związanych z ordynaturą.

Dr Szkarłat, wyjątkowy, uwielbiany przez pacjentów lekarz i wspaniały człowiek będzie czynnie uczestniczył w życiu oddziału, chorzy nadal mogą na niego liczyć. Przypominamy, że doktor - wraz ze Stanisławem Jarzębiński oraz Stanisławem Repińskim - założył prężnie działającą Fundację Wspierania Urologii Kościerskiej.

nadesłane/Anita Dahm-Sobczyńska/Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.