Wiele-Karsin. "Czołówka" podczas wyprzedzania - trzy osoby w szpitalu

czwartek, 12 października 2017 r., 19:04
fot. AL

W czwartkowe popołudnie służby interweniowały na trasie Wiele-Karsin, gdzie kierujący mazdą podczas wyprzedzania zderzył się czołowo z oplem. Wskutek zdarzenia trzy osoby trafiły do szpitala. Kierujący mazdą miał zostać tam przetransportowany śmigłowcem LPR, ale odmówił, w efekcie czego karetką przewieziono go do chojnickiej placówki medycznej.

Do zdarzenia doszło po godzinie 14. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący mazdą 35-letni mężczyzna jadąc od Karsina w kierunku Wiela podczas wyprzedzania zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka oplem, którym kierował 29-latek.

Wskutek zdarzenia do szpitala trafiły trzy osoby - dwie podróżujące oplem oraz kierowca mazdy. Ten ostatni miał trafić tam śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, jednak odmówił. Ostatecznie karetką został przewieziony do szpitala w Chojnicach.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Karsin, OSP Wiele, JRG Kościerzyna oraz zespoły ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.