Najlepsi z najlepszych ze stypendiami Wójta Gminy Nowa Karczma

środa, 11 października 2017 r., 08:47
fot. AL

Są utalentowani, pracowici i bardzo zdolni. Aż 32 młodych mieszkańców gminy Nowa Karczma odebrało we wtorek stypendia za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe. Z uwagi na zbliżający się Dzień Edukacji Narodowej nagrody wójta trafiły też do dyrektorów i nauczycieli.

Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z gminy Nowa Karczma odebrali z rąk wójta Andrzeja Pollaka nagrody za wyniki w nauce oraz szczególne osiągnięcia sportowe. Ich celem jest promowanie i wyróżnianie uzdolnionych uczniów mieszkających na terenie gminy.

Nagrody wręczono podczas uroczystej gali w Gminnej Hali Sportowej w Nowej Karczmie. Zaproszono na nią rodziców, wyróżnionych uczniów, przedstawicieli rady gminy, komisji edukacji oraz dyrektorów i przedstawicieli szkół.

- Gratuluję wam tak wysokich osiągnięć. Mam nadzieję, że będziecie osiągali tak dobre wyniki nie tylko do końca swojej edukacji na terenie gminy Nowa Karczma, ale też, że usłyszymy o was w szkołach średnich, na uczelniach wyższych i podczas kariery zawodowej. Tego wam życzę - podkreślał wójt gminy Nowa Karczma Andrzej Pollak.

Podczas uroczystości wręczono także nagrody dyrektorom i nauczycielom z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej.

Nagrodzeni dyrektorzy i nauczyciele:
Sławomir Radomski - dyrektor Zespołu Szkół w Lubaniu
Krystyna Lemańczyk - dyrektor Szkoły Podstawowej w Szatarpach
Barbara Guse - dyrektor Zespołu Szkół w Grabowie Kościerskim
Dariusz Męczykowski - dyrektor Zespołu Szkół w Nowej Karczmie
Gabriela Powarzyńska - Zespół Szkół w Grabowie Kościerskim
Joanna Czapla - Zespół Szkół w Lubaniu
Hanna Mering - Zespół Szkół w Nowej Karczmie

Stypendyści Wójta Gminy Nowa Karczma za rok szkolny 2016/2017:
Filip Adamczyk
Michał Barton
Konrad Bronk
Paweł Burczyk
Piotr Burczyk
Maria Jakusz
Liliana Jelińska
Kinga Kropidłowska
Marlena Machola
Nikola Macholla
Katarzyna Pałkowska
Maja Peek
Kinga Smentoch
Paulina Trzebiatowska
Amelia Wróbel
Kinga Zblewska
Amelie Żołądek
Emelie Żołądek
Michalina Kuchlin
Kinga Jagodziewska
Łukasz Rejniak
Mateusz Kosater
Roksana Paliwoda
Sara Barkowska
Julia Cieplińska
Agnieszka Hoeft
Szymon Krefta
Agata Miłosz
Julia Narloch
Oliwia Różańska
Agata Szulta
Michał Treder

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.