Zdjęcia pełne miłości w kościerskim szpitalu

wtorek, 10 października 2017 r., 12:15
fot. nadesłane/Anita Dahm-Sobczyńska

W chłodne październikowe południe fotograf Jolanta Bork przyniosła do Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie pełne naręcza słońca i uśmiechów. Oddział Noworodkowy i Oddział Położniczo-Ginekologiczny z Pododdziałem Patologii Ciąży obdarowane zostały czterdziestoma zdjęciami, a na nich: przepiękne i eleganckie kobiety w ciąży, uśmiechnięte, pełne spokoju mamy karmiące niemowlęta, maleństwa tak ujmujące słodyczą, że każdy dorosły wzdycha ze wzruszenia.

- Bardzo się cieszę, że ściany dwóch oddziałów zostaną ozdobione zdjęciami przedstawiającymi to, co jest - jeśli można tak rzec - esencją pracy wszystkich osób tu zaangażowanych. Bardzo dziękuję pani Jolancie za przepiękny gest w stronę szpitala oraz pań, które u nas goszczą - mówił Wiktor Hajdenrajch, Prezes Zarządu Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Sp. z o.o.

Zdjęć jest tak wiele, że fotograf część złożyła w szpitalu w połowie września, a drugą cześć przyniosła teraz, na początku października. To poruszający dar, który pacjentki kościerskiego szpitala wzbogaci w pozytywne emocje, a w trudniejszych chwilach pozwoli im optymistyczne spoglądać w przyszłość. Oby więcej takich inicjatyw.

nadesłane/Anita Dahm-Sobczyńska/Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.