Wiele. Pobili rekord Polski tworząc najdłuższą linię z jabłek

poniedziałek, 9 października 2017 r., 10:23
fot. nadesłane/Karina Florek

W sobotę, 30 września w Szkole Podstawowej w Wielu odbył się Dzień Szkoły pod hasłem: "Wiele jabłek", podczas którego uczniowie pobili rekord Polski tworząc najdłuższą linię z jabłek. Jej długość wyniosła aż 262 m!

Podczas imprezy organizatorzy zapewnili także wiele innych ciekawych atrakcji, min. loterię "Stawiamy na zwierzę", w której cierpliwy zwycięzca otrzymał wartościowe bony towarowe do miejscowych sklepów. Udało się także przytulić szkołę, wszystkie klasy miały możliwość zaprezentować się w krótkich programach artystycznych.

Odbyła się również bańkopiada oraz walka Wikingów, która wzbudziła wielkie zainteresowanie. Na wszystkich uczestników czekały pamiątkowe gadżety oraz ciepły poczęstunek. Ideą Dnia Szkoły była integracja dzieci, rodziców i szkoły.

Wszystko nie odbyło by się bez pomocy zaangażowanych ludzi.

Projekt współfinansowany przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Fundację Parasol oraz Akumulator Społeczny.

Informację o potwierdzeniu ustanowienia nowego Rekordu Polski można przeczytać także na stronie biurorekordow.pl.

nadesłane/Karina Florek

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.