Ugo Projekt - nowa hurtownia okuć meblowych i paneli podłogowych. Nowoczesne meble na każdą kieszeń

poniedziałek, 9 października 2017 r., 09:59
fot. nadesłane

Firma Ugo Projekt zaprasza do nowo otwartej hurtowni okuć meblowych i paneli podłogowych w Stężycy. W szerokiej ofercie sklepu świetnie zaopatrzą się zarówno producenci mebli, firmy, jak i klienci indywidualni. Najwyższa jakość i konkurencyjne ceny gwarantowane.

UGO PROJEKT to przedsiębiorstwo znane i cenione na rynku. Projektuje i wykonuje wszelkie zabudowy na wymiar - meble kuchenne, zabudowy garderoby, łazienek, korytarzy i wszelkich innych mebli na zamówienie według państwa indywidualnych inspiracji i potrzeb. Firma niedawno otworzyła również hurtownię.

Hurtownia okuć meblowych oraz paneli podłogowych

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, przedsiębiorstwo otworzyło nową hurtownię okuć meblowych oraz paneli podłogowych. W jej ofercie można znaleźć różnego rodzaju zawiasy, elementy do drzwi przesuwnych typu Sevroll, szuflady, cargo,oświetlenie LED, panele podłogowe firmy Abler oraz niezbędne dodatki do montażu paneli. Ugo Projekt oferuje również szeroką gamę wyboru paneli podłogowych.

Kuchnia marzeń

Ugo Project ma swojej ofercie szeroką gamę produktów pod zabudowy. Profesjonalny zespół pomoże w wyborze najlepszych rozwiązań technicznych, doborze materiałów,kolorystyki i sprzętu AGD. Szeroka gama kolorystyczna i produktowa sprawia, że nawet najbardziej wymagający klienci zaspokoją swoje oczekiwania. Projektant firmy Ugo Project przyjedzie do Waszego mieszkania, domu w dogodnym dla Was terminie, wykona pomiary i stworzy projekt idealnej zabudowy.

Klient może również przyjść do Studia Projektowego Ugo z własnym pomysłem. Każdy projekt jest ściśle dopasowany do potrzeb i oczekiwań klienta.

Ugo Project
ul. Jana III Sobieskiego 3
83-322 Stężyca
Tel:(058) 681-68-72
Kom: 513-533-838
NIP: 5832528702
E-mail:marek.ugowski@ugoprojekt.pl
ugoprojekt.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.