Morsy zainaugurowały sezon zimnych kąpieli w Dobrogoszczy

niedziela, 8 października 2017 r., 16:25
fot. AL

Sezon letni za nami. Gdy większość z nas schowała już swoje stroje kąpielowe na kolejne lato, w swój żywioł wkroczyły morsy. Pierwszą kąpiel w zimnej wodzie moją już za sobą. Tradycyjnie członkowie klubu Forrest Gump, jak i ich przyjaciele zainaugurowali sezon w Dobrogoszczy.

Kościerskie morsy już rozpoczęły sezon. Pierwszą kąpiel w tymroku odbyli w drugą niedzielę października, ostatnią zaplanowali zaś na kwiecień. Przez ten okres w zimnej wodzie będą zanurzać się co tydzień.

Podcza inauguracji sezonu 2017/2018 do wody "wskoczyło" kilkadziesiąt osób w różnym wieku, dla których niska temperatura wody, jak i otoczenia jest nie straszna, a wręcz sprawia im niezmierną przyjemność. Morsom kibicowała też licznie zgromadzona widownia.

Kolejna kąpiel już za tydzień. Kościerskie morsy zapraszają wszystkich chętnych do wspólnej kąpieli.

Podczas niedzielnego festynu poza zimną kąpielą, nie zabrakło też wspólnej biesiady przy ognisku.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.