Liniewo. Bezpieczna droga do szkoły

piątek, 6 października 2017 r., 10:07
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Policjanci z Kościerzyny spotkali się z uczniami klas nauczania początkowego w szkole podstawowej w Liniewie i przeprowadzili prelekcję na tematy związane z szeroko pojętym bezpieczeństwem. Klasa II przygotowała specjalne przedstawienie poświęcone tej tematyce.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie uczestniczyli w czwartek w spotkaniu z uczniami klas 0-III w Liniewie. Podczas prelekcji szczególną uwagę zwrócono na bezpieczeństwo na drodze oraz przypomniano o konieczności noszenia odblasków. Policjanci zaprezentowali również sprzęt policyjny.

Uczniowie klasy II wykonali specjalne przedstawienie poświęcone zasadom bezpieczeństwa na drodze. Szkoła rozstrzygnęła również konkurs plastyczny poświęcony bezpieczeństwu na ulicach.

nadesłane/KPP Kościerzyna

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.