Już w ten weekend "Kościerzyna za pół ceny"

wtorek, 3 października 2017 r., 09:33

Przed nami weekend odkrywania kulinarnych i rekreacyjnych walorów Kościerzyny obfitujących w wiele atrakcji dla ducha i ciała. W sobotę i niedzielę odbędzie się bowiem jesienna edycja akcji "Kościerzyna za pół ceny". Tym razem do skorzystania z promocyjnej oferty zaprasza 15 podmiotów. Na uczestników akcji czekają też nagrody!

Organizatorzy akcji "Kościerzyna za pół ceny" już po raz kolejny zapraszają do Serca Kaszub, by skorzystać z usług i ofert z 50 proc. zniżką. Przedsięwzięcie ma na celu promocję Kościerzyny oraz podmiotów, które włączyły się do jego organizacji.

W tym roku do akcji przystąpiło 15 podmiotów. Są to między innymi Aqua Centrum Kościerzyna, Kino "Remus", Muzeum Kolejnictwa oraz restauracje, pizzerie, cukiernie, pierogarnia, sklep ogólnospożywczy, czy po raz pierwszy także poradnia dietetyczna.

Informacje o tym, z jakich konkretnie ofert i w jakich lokalach będzie można skorzystać z 50 proc. rabatu w najbliższy weekend można znaleźć pod linkiem Kościerzyna za pół ceny.

Uwaga! Wszyscy, którzy dokonają zakupu i zrobią zdjęcie paragonu oraz wyślą je na adres konkurs@koscierzyna.gda.pl lub w wiadomości prywatnej na oficjalny fanpage www.facebook.com/koscierzyna.gda wezmą udział w konkursie paragonowym. Na jego uczestników czekają atrakcyjne nagrody! Z regulaminem konkursu można zapoznać się tutaj.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.