Kacper Meyna ze Złotym Pucharem Polski Juniorów w boksie

poniedziałek, 2 października 2017 r., 09:46
fot. nadesłane/Sylwester Napientek

Wielkim sukcesem dla zawodnika klubu "Wilk" GKS Gmina Kościerzyna zakończył się finał Pucharu Polski Kadetów i Juniorów w boksie. W niedzielę Kacper Meyna stanął na najwyższym stopniu podium, sięgając tym samym po Złoty Puchar Polski.

Kacper Meyna walczył w kategorii wagowej do +91 kg. Rękawice skrzyżował z doświadczonym zawodnikiem Adrianem Stanulewicz (Bombardier Gdynia).

- Po ciężkim dwurundowym boju szala zwycięstwa przechyliła się na stronę Kacpra, który w pierwszej minucie trzeciej rundy zakończył pojedynek wygraną przez RSC. Jest to zdecydowanie największy sukces Kacpra jak i całego klubu w ostatnim czasie - komentuje trener Sylwester Napientek.

- Dzięki takim charakternym młodym ludziom boks olimpijski ma szansę dalej prężnie się rozwijać na naszym lokalnym terenie, dając radość, siłę i zapał w realizowaniu kolejnych wyzwań w tak ciężkiej i kontaktowej dyscyplinie sportu jaką jest boks - podsumowuje.

Puchar Polski Kadetów i Juniorów został rozegrany w Grudziądzu.

Chłopcy i dziewczęta w wieku 10-14 lat zainteresowane trenowaniem boksu mogą skorzystać z treningów, które odbywają się w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 18.30 w Łubianie (ul. Dworcowa 1/budynek byłego PKP).

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.