Kościerzyna. Włamywacze złapani na "gorącym uczynku"

piątek, 29 września 2017 r., 15:19

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie w poniedziałek zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy usiłowali dokonać kradzieży z włamaniem do jednego z garaży na terenie Kościerzyny. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek około godziny 22.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie o osobach, które kręcącą się przy garażach na ul. Tetmajera w Kościerzynie. Natychmiast wysłano tam patrol.

Na miejscu funkcjonariusze zobaczyli dwóch mężczyzn, którzy próbowali wyłamać kłódkę zabezpieczającą bramę garażową. 36-latek i 23-latek byli kompletnie zaskoczeni pojawieniem się mundurowych. Zatrzymani na gorącym uczynku zostali przewiezieni do komendy, noc spędzili w policyjnej celi.

Zatrzymani mieszkańcy powiatu kościerskiego zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty za popełnione przestępstwa, za które grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Oprac. MD-Z
Info: KPP Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.