Wypadek rowerzysty - był pijany

czwartek, 28 września 2017 r., 08:55
fot. archiwum

69-letni mężczyzna został przewieziony do szpitala po tym, jak przewrócił się na rowerze i doznał urazu głowy. Mężczyzna zdecydował się na jazdę jednośladem mając około 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w środę około godz. 18.30. Jak informuje Piotr Kwidziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, 69-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego jadąc rowerem z Nowej Karczmy przewrócił się i upadł. Mężczyzna doznał urazu głowy. Okazało się, że miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.